T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı
Antalya H. Mehmet Gebizli Eğitim Merkezi
Ana Sayfa
Dini İhtisas Merkezimiz
Dini İhtisas Merkezi Müdürü
Dini İhtisas Merkezi Müdürleri
Dini İhtisas Merkezi Görevlileri
Faal
Gayrı Faal
Tanıtım
Sınıflar
Yatakhaneler
Personelimiz
Hizmet Standartları
CİMER
Site Haritası
İletişim
/
Kalan Süre:
Antalya H. Mehmet Gebizli Eğitim Merkezi
Ana Sayfa
Dini İhtisas Merkezimiz
Dini İhtisas Merkezi Müdürü
Dini İhtisas Merkezi Müdürleri
Dini İhtisas Merkezi Görevlileri
Faal
Gayrı Faal
Tanıtım
Sınıflar
Yatakhaneler
Personelimiz
Hizmet Standartları
CİMER
Site Haritası
İletişim
29.05.2017
18 NİSAN - 24 MAYIS 2017 TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENEN 4 / B SÖZLEŞMELİ PERSONEL MESLEĞE HAZIRLIK EĞİTİM KURSUNA KATILAN KURSİYER LİSTESİ
S.NO
ADI SOYADI
GÖREVİ
İLİ
İLÇESİ
1
FATİH BAYTAN
4 / B İ.H
Adana
Aladağ
2
KADİR ALTINYÜZÜK
4 / B İ.H
Adana
Aladağ
3
AHMET KORKMAZ
4 / B İ.H
Adana
Aladağ
4
AHMET BİRCAN KARAKAŞ
4 / B İ.H
Adana
Aladağ
5
ABDURRAHİM YILDIZBAKAN
4 / B İ.H
Adana
Ceyhan
6
ÖMER DAYAN
4 / B İ.H
Adana
Ceyhan
7
İSMAİL AYGÜN
4 / B İ.H
Adana
Feke
8
HALİL İBRAHİM YILMAZ
4 / B İ.H
Adana
Feke
9
MÜNİB KAYA
4 / B İ.H
Adana
Feke
10
MUHAMMED ÜLKER
4 / B İ.H
Adana
Feke
11
MUHAMMED ÇİFTÇİ
4 / B İ.H
Adana
Feke
12
CEMİL APUHAN
4 / B İ.H
Adana
Saimbeyli
13
SALİH SARIBOĞA
4 / B İ.H
Adana
Saimbeyli
14
MUHAMMET FURKAN YAZAR
4 / B İ.H
Adana
Saimbeyli
15
AHMET SAYAR
4 / B İ.H
Adana
Tufanbeyli
16
SERHAT YAVUZDOĞAN
4 / B İ.H
Adana
Tufanbeyli
17
ALİ GÖKDAL
4 / B İ.H
Adana
Yüreğir
18
BAYRAM GENÇ
4 / B İ.H
Adana
Yumurtalık
19
NURULLAH SARMAN
4 / B İ.H
Adana
Aladağ
20
HASAN KOÇARSLAN
4 / B İ.H
Antalya
Akseki
21
SALİH ÇAKAL
4 / B İ.H
Bitlis
Hizan
22
SERKAN AKHAN
4 / B İ.H
Burdur
Kemer
23
RECEP TAYYİP TÜRK
4 / B İ.H
Burdur
Yeşilova
24
RIDVAN EFE
4 / B İ.H
Burdur
Bucak
25
MUSTAFA YILMAZ
4 / B İ.H
Burdur
Bucak
26
HALİL HÜNERLİ
5 / B İ.H
Burdur
Bucak
27
FURKAN TAŞTAN
4 / B İ.H
Edirne
Havsa
28
UĞUR DENİZ
4 / B İ.H
Erzurum
Hınıs
29
MUHAMMET BİLAL KARAHAN
4 / B İ.H
Gaziantep
Şahinbey
30
MUHAMED AKİF AKCAN
4 / B İ.H
Isparta
Aksu
31
ADEM GÖÇMEN
4 / B İ.H
Isparta
Keçiborlu
32
ÖMER AY
4 / B İ.H
Isparta
Sütçüler
33
ÖMER ÇEVİK
4 / B İ.H
Isparta
Sütçüler
34
ABDULLAH AHMET İNCİRLİ
4 / B İ.H
Isparta
Sütçüler
35
TALHA ÖZCAN
4 / B İ.H
Isparta
Sütçüler
36
GÖKHAN TOKSOY
4 / B İ.H
Isparta
Sütçüler
37
ŞÜKRÜ GÖKHAN ARSLAN
4 / B İ.H
Isparta
Sütçüler
38
OKTAY KANTAR
4 / B İ.H
Isparta
Sütçüler
39
HÜSEYİN KORKMAZ
4 / B İ.H
Isparta
Yalvaç
40
YAŞAR EMRE KORKMAZ
4 / B İ.H
Isparta
Aksu
41
YAŞAR AKTAŞ
4 / B İ.H
Isparta
Aksu
42
MUHAMMED AKÇIL
4 / B İ.H
Isparta
Merkez
43
MEHMET FATİH KAVAK
4 / B İ.H
Isparta
Merkez
44
MUHAMMET ALİ KARA
4 / B İ.H
Isparta
Aksu
45
ÖMER FARUK ÇAM
4 / B İ.H
Kastamonu
Merkez
46
YASİR UÇAR
4 / B İ.H
Konya
Ilgın
47
ABDULLAH HAKAN TOSUN
4 / B İ.H
Konya
Karapınar
48
FATİH YALÇINKAYA
4 / B İ.H
Konya
Karapınar
49
YUSUF AKBAŞ
4 / B İ.H
Konya
Kulu
50
HARUN OKUTAN
4 / B İ.H
Konya
Kulu
51
EMRE AKKAMIŞ
4 / B İ.H
Konya
Kulu
52
MUHAMMED KÜLAHLI
4 / B İ.H
Konya
Seydişehir
53
SALİH YALÇIN
4 / B İ.H
Konya
Taşkent
54
HÜSEYİN SARIKAYA
4 / B İ.H
Konya
Tuzlukçu
55
YUNUS BİLİCİ
4 / B İ.H
Konya
Yalıhüyük
56
SALİH DURMUŞ
4 / B İ.H
Konya
Yunak
57
YUSUF KARACA
4 / B İ.H
Konya
Yunak
58
KADİR AKÇALIK
4 / B İ.H
Konya
Yunak
59
KUDRET YILDIRIM
4 / B İ.H
Konya
Beyşehir
60
HASAN SÜNAL
4 / B İ.H
Konya
Yunak
61
İSMAİL USLU
4 / B İ.H
Konya
Yunak
62
SAİT SAYILIR
4 / B İ.H
Konya
Bozkır
63
VELİ GÜLEÇ
4 / B İ.H
Konya
Yunak
64
MUSTAFA ACAR
4 / B İ.H
Konya
Bozkır
65
UĞUR ÖZKAN
4 / B İ.H
Konya
Cihanbeyli
66
SEYFULLAH AYDIN
4 / B İ.H
Konya
Kadınhanı
67
MUSTAFA DOĞRUL
4 / B İ.H
Konya
Cihanbeyli
68
MEHMET KARAAHMETOĞLU
4 / B İ.H
Konya
Çeltik
69
YASİN KAÇAR
4 / B İ.H
Konya
Doğanhisar
70
AHMET KUTLU
4 / B İ.H
Konya
Emirgazi
71
ALİ GÜLEŞ
4 / B İ.H
Konya
Emirgazi
72
MUSTAFA ALBAYRAK
4 / B İ.H
Konya
Ereğli
73
MUHAMMED ZOR
4 / B İ.H
Konya
Ereğli
74
MURAT DÖNMEZ
4 / B İ.H
Konya
Hadim
75
İBRAHİM OT
4 / B İ.H
Konya
Hadim
76
RAMAZAN SARI
4 / B İ.H
Konya
Hadim
77
SAİT KURUN
4 / B İ.H
Konya
Halkapınar
78
MUHAMMED NECATİ TOKLU
4 / B İ.H
Konya
Altınekin
79
ZAFER MUTLU
4 / B İ.H
Konya
Cihanbeyli
80
MUHAMMET MUSTAFA KIRÇİÇEK
4 / B İ.H
Mersin
Anamur
81
MUHAMMED AHMET ÇAKMAKTAŞ
4 / B İ.H
Mersin
Anamur
82
İSMAİL KAYA
4 / B İ.H
Mersin
Çamlıyayla
83
EMİN DÖNDÜ
4 / B İ.H
Mersin
Erdemli
84
ALİ ÖKSÜZ
4 / B İ.H
Mersin
Gülnar
85
ALİ CEVVAT AYTAN
4 / B İ.H
Mersin
Gülnar
86
MEHMET İŞİNİBİLEN
4 / B İ.H
Mersin
Gülnar
87
EMRE ASLAN
4 / B İ.H
Mersin
Mut
88
GÖKHAN AVCI
4 / B İ.H
Mersin
Mut
89
TAHİR FRANK
4 / B İ.H
Mersin
Silifke
90
FARUK İNCE
4 / B İ.H
Mersin
Tarsus
91
SAMET YILDIZ
4 / B İ.H
Mersin
Toroslar
92
HALİT GÜR
4 / B İ.H
Mersin
Gülnar
93
HASAN ÇETİN
4 / B İ.H
Mersin
Mut
94
CİHAN ÇAKIR
4 / B İ.H
Van
Çaldıran
95
SIBĞETULLAH KUŞAK
4 / B İ.H
Van
Çatak
Dini İhtisas Merkezimiz
Dini İhtisas Merkezi Müdürü
Dini İhtisas Merkezi Müdürleri
Dini İhtisas Merkezi Görevlileri
Faal
Daire Başkanlarından Akademi Merkezi Müdürüne Ziyaret
22.03.2024
“Diyanet Akademisi Başkanlığı II. Dönem Aday Din Görevlileri Mesleki Eğitimi Açılış Töreni” Gerçekleştirildi
04.03.2024
Hizmet İçi Eğitim Kursu Başarıyla Sona Erdi
29.02.2024
Akademi Merkezimizde Konferans
28.02.2024
İlim Yayma Cemiyeti Antalya Şubesinden Hayırlı Olsun Ziyareti
23.02.2024
X