Daha yüksek erişilebilirlik modunu aç
Daha yüksek erişilebilirlik modunu kapat
T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı
Antalya H. Mehmet Gebizli Eğitim Merkezi
Ana Sayfa
Dini İhtisas Merkezimiz
Dini İhtisas Merkezi Müdürü
Dini İhtisas Merkezi Müdürleri
Dini İhtisas Merkezi Görevlileri
Faal
Gayrı Faal
Tanıtım
Sınıflar
Yatakhaneler
Personelimiz
Hizmet Standartları
CİMER
Site Haritası
İletişim
/
Kalan Süre:
Antalya H. Mehmet Gebizli Eğitim Merkezi
Ana Sayfa
Dini İhtisas Merkezimiz
Dini İhtisas Merkezi Müdürü
Dini İhtisas Merkezi Müdürleri
Dini İhtisas Merkezi Görevlileri
Faal
Gayrı Faal
Tanıtım
Sınıflar
Yatakhaneler
Personelimiz
Hizmet Standartları
CİMER
Site Haritası
İletişim
09.03.2017
14 KASIM 2016 - 08 MART 2017 TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENEN 4 / B SÖZLEŞMELİ PERSONEL MESLEĞE HAZIRLIK EĞİTİM KURSUNA KATILAN KURSİYER LİSTESİ
S.NO
ADI SOYADI
GÖREVİ
İLİ
İLÇESİ
1
Tekin ÇAKMAK
4 / B İ.H
Adana
Aladağ
2
Mustafa BOR
4 / B İ.H
Burdur
Yeşilova
3
Süleyman ESKİOBA
4 / B İ.H
Konya
Beyşehir
4
Ahmet SÜRER
4 / B İ.H
Adana
Ceyhan
5
Zafer ÖZKAN
4 / B İ.H
Çanakkale
Yenice
6
Bekir KÖROĞLU
4 / B İ.H
Konya
Halkapınar
7
İsmail BÜYÜK
4 / B İ.H
Adana
Feke
8
Mehmet Akif UÇAR
4 / B İ.H
Çankırı
Çerkeş
9
Abdurrahman KIZILCA
4 / B İ.H
Konya
Halkapınar
10
Mehmet Şerif SİNCAR
4 / B İ.H
Adana
Karataş
11
Şeyhmus AKGÜÇ
4 / B İ.H
Diyarbakır
Çınar
12
Ali AZ
4 / B İ.H
Konya
Kadınhanı
13
Yasin Ramazan TAŞLAMA
4 / B İ.H
Adana
Kozan
14
Celal ADIGÜZEL
4 / B İ.H
Eskişehir
Han
15
Hakan PATUR
4 / B İ.H
Konya
Karapınar
16
Oğuz KURT
4 / B İ.H
Adana
Saimbeyli
17
Mücahit Berat KIRAT
4 / B İ.H
Eskişehir
Sivrihisar
18
Halil ULUHATUN
4 / B İ.H
Konya
Sarayönü
19
Hasan ŞENLER
4 / B İ.H
Adana
Saimbeyli
20
Emre PUSMAZ
4 / B İ.H
Eskişehir
Sivrihisar
21
Oğuzhan KILIÇ
4 / B İ.H
Konya
Yunak
22
Nizameddin ÇATAR
4 / B İ.H
Adıyaman
Gerger
23
Şükrü ÖZTÜRK
4 / B İ.H
Giresun
Şebinkarahisar
24
Nusret KAPLAN
4 / B İ.H
Mardin
Artuklu
25
Hakkı KOĞUŞAN
4 / B İ.H
Afyonkarahisar
Dinar
26
Yakup TIRŞO
4 / B İ.H
Giresun
Şebinkarahisar
27
Yalçın TAŞ
4 / B İ.H
Mardin
Kızıltepe
28
Necati Ammar TURAN
4 / B İ.H
Afyonkarahisar
Merkez
29
Abdurrahman SAĞIR
4 / B İ.H
Giresun
Yağlıdere
30
Bestami SARCAN
4 / B İ.H
Mersin
Bozyazı
31
Mustafa ENGİNAR
4 / B İ.H
Aksaray
Eskil
32
Ali ANDİÇ
4 / B İ.H
Gümüşhane
Kürtün
33
Davut MAĞIN
4 / B İ.H
Mersin
Erdemli
34
Yunus BARDAKCI
4 / B İ.H
Aksaray
Merkez
35
Rahim CEBECİ
4 / B İ.H
Gümüşhane
Kürtün
36
Sedat CIGÇİ
4 / B İ.H
Mersin
Mut
37
Mikail ŞİRİN
4 / B İ.H
Ankara
Çamlıdere
38
Mehmet ALPHAN
4 / B İ.H
Gümüşhane
Torul
39
Recep BÜYÜKKÖSE
4 / B İ.H
Mersin
Mut
40
Muhammet ALTUNBAY
4 / B İ.H
Ankara
Nallıhan
41
Hasan GİTMEZ
4 / B İ.H
Isparta
Aksu
42
Murat TUNÇ
4 / B İ.H
Mersin
Mut
43
Ahmet OĞUZ
4 / B İ.H
Ankara
Nallıhan
44
Mustafa LEKESİZ
4 / B İ.H
Isparta
Aksu
45
İbrahim AVCI
4 / B İ.H
Mersin
Silifke
46
Abdullah KARATAŞ
4 / B İ.H
Antalya
Akseki
47
Hasan VARAN
4 / B İ.H
Isparta
Eğirdir
48
Necmettin KOÇ
4 / B İ.H
Muğla
Bodrum
49
Mehmet MERT
4 / B İ.H
Antalya
Akseki
50
Musa BOZDAĞ
4 / B İ.H
Isparta
Sütçüler
51
Ahmet AYDOĞAN
4 / B İ.H
Muğla
Milas
52
Mehmet KALAYLI
4 / B İ.H
Antalya
Alanya
53
Mehmet PEKAK
4 / B İ.H
Isparta
Şarkikaraağaç
54
Emre EFE
4 / B İ.H
Muğla
Milas
55
Fazıl GÜNDÜZ
4 / B İ.H
Antalya
Demre
56
Mehmet AKYAVAŞ
4 / B İ.H
Isparta
Şarkikaraağaç
57
Uğur TANGAZ
4 / B İ.H
Muğla
Seydikemer
58
Yücel SUBAŞI
4 / B İ.H
Antalya
Gazipaşa
59
Yasin ARICAN
4 / B İ.H
Isparta
Yalvaç
60
Hacı Ahmet DEMİR
4 / B İ.H
Nevşehir
Avanos
61
Mehmet Ali ERGİN
4 / B İ.H
Kastamonu
Pınarbaşı
62
Mahsum ASLAN
4 / B İ.H
Karabük
Eflani
63
Mehmet Emin KAPLAN
4 / B İ.H
Ordu
Gürgentepe
64
Orhan ŞEN
4 / B İ.H
Antalya
Gündoğmuş
65
Eyüp ÖZKAYA
4 / B İ.H
Karabük
Ovacık
66
Seyit Ali ŞIHANLIOĞLU
4 / B İ.H
Sinop
Ayancık
67
Metin CULU
4 / B İ.H
Antalya
Gündoğmuş
68
Mustafa KARAALP
4 / B İ.H
Karaman
Ayrancı
69
Muzaffer TOKMAK
4 / B İ.H
Sinop
Türkeli
70
Atilla EKİNLİ
4 / B İ.H
Antalya
Korkuteli
71
Coşkun UÇ
4 / B İ.H
Karaman
Başyayla
72
Mesut SEVİNDİK
4 / B İ.H
Sivas
Gürün
73
Şefik KELEŞ
4 / B İ.H
Antalya
Manavgat
74
Mahmud Sami SUNA
4 / B İ.H
Karaman
Ermenek
75
Ali AVCI
4 / B İ.H
Sivas
Kangal
76
Uğur DURSUN
4 / B İ.H
Antalya
Manavgat
77
Selman TÜRK
4 / B İ.H
Kastamonu
Çatalzeytin
78
Ekrem TOK
4 / B İ.H
Sivas
Kangal
79
Metin UGUNLU
4 / B İ.H
Antalya
Serik
80
Hakip ÇEKİCİ
4 / B İ.H
Kastamonu
İnebolu
81
Mehmet ÇELEBİ
4 / B İ.H
Sivas
Zara
82
Halim SOLMAZ
4 / B İ.H
Artvin
Ardanuç
83
Abdullah IŞIK
4 / B İ.H
Kayseri
Pınarbaşı
84
Mehmet Emin ZEREY
4 / B İ.H
Şanlıurfa
Akçakale
85
Yusuf GÖÇMEN
4 / B İ.H
Artvin
Merkez
86
Cüneyt HERGÜL
4 / B İ.H
Kayseri
Pınarbaşı
87
İbrahim SARI
4 / B İ.H
Şanlıurfa
Karaköprü
88
Ercan ÖZGER
4 / B İ.H
Bolu
Göynük
89
Selman BALDEMİR
4 / B İ.H
Kırıkkale
Keskin
90
Orhan DALĞALAN
4 / B İ.H
Şırnak
Uludere
91
Fatih YALÇIN
4 / B İ.H
Burdur
Kemer
92
Davut KURU
4 / B İ.H
Kırşehir
Boztepe
93
Hüseyin TEKÖZ
4 / B İ.H
Yozgat
Kadışehri
94
Ahmet KAYGUSUZ
4 / B İ.H
Burdur
Yeşilova
95
Ali ÇANKAYA
4 / B İ.H
Kırşehir
Kaman
96
Mehmet IRMAK
4 / B İ.H
Yozgat
Sarıkaya
97
Yusuf KÜÇÜK
4 / B İ.H
Adana
Karaisalı
98
Mehmet TAŞKAYA
4 / B İ.H
Antalya
Serik
99
Recep KAPTAN
4 / B İ.H
Kastamonu
Hanönü
100
Abdullah USLU
4 / B İ.H
Afyonkarahisar
Sultandağı
101
Yunus TATLİ
4 / B İ.H
Artvin
Ardanuç
102
Samet ARIKAN
4 / B İ.H
Kırşehir
Mucur
103
Veysi AZ
4 / B İ.H
Aksaray
Ortaköy
104
Mücahit KILIÇ
4 / B İ.H
Burdur
Çavdır
105
Muhammet YILDIZ
4 / B İ.H
Konya
Bozkır
106
İsmail Hakkı AYKAÇ
4 / B İ.H
Antalya
Alanya
107
Hakan TUNÇEZ
4 / B İ.H
Çankırı
Bayramören
108
Ömer ÜZER
4 / B İ.H
Konya
Hadim
109
Abdurrahman AYAZ
4 / B İ.H
Antalya
Gazipaşa
110
İsa ARIKAN
4 / B İ.H
Karaman
Ermenek
111
Abdurrahim GÖK
4 / B İ.H
Muğla
Seydikemer
112
Mehmet Ali SALİM
4 / B İ.H
Antalya
Gündoğmuş
113
Ahmet MENTEŞE
4 / B İ.H
Kastamonu
Araç
114
Ali TAKAİT
4 / B İ.H
Muğla
Seydikemer
115
Abdülkazım İNAN
4 / B İ.H
Antalya
İbradı
116
Ramazan GÜNEŞ
4 / B İ.H
Kastamonu
Azdavay
117
Sefa YARAR
4 / B İ.H
Ordu
Akkuş
118
Kadir YAVUZ
4 / B İ.H
Antalya
Manavgat
119
Burhan ATEŞ
4 / B İ.H
Kastamonu
Doğanyurt
120
Ukbe DENİZ
4 / B İ.H
Burdur
Yeşilova
Dini İhtisas Merkezimiz
Dini İhtisas Merkezi Müdürü
Dini İhtisas Merkezi Müdürleri
Dini İhtisas Merkezi Görevlileri
Faal
Daire Başkanlarından Akademi Merkezi Müdürüne Ziyaret
22.03.2024
“Diyanet Akademisi Başkanlığı II. Dönem Aday Din Görevlileri Mesleki Eğitimi Açılış Töreni” Gerçekleştirildi
04.03.2024
Hizmet İçi Eğitim Kursu Başarıyla Sona Erdi
29.02.2024
Akademi Merkezimizde Konferans
28.02.2024
İlim Yayma Cemiyeti Antalya Şubesinden Hayırlı Olsun Ziyareti
23.02.2024
X